Összefoglaló 2020. november 23., hétfő

U19: Illés Akadémia - DVTK 4-3 (3-0)

Az U19 I. osztály Kiemelt bajnokságának 10. fordulójában a DVTK korosztályos együttese Szombathelyre látogatott. Vincze Richárd csapata egészen érdekes mérkőzést játszott, hiszen két öngólt is vétettek a diósgyőri fiatalok, és bár a 87. percben négy gólos hátrányban voltak a piros-fehérek, a hajrában három gólt szerezve 4-3-as vereséget szenvedtek.

U19 I. osztály Kiemelt-csoport, 10. forduló

Illés Akadémia-Haladás - Diósgyőri VTK 4-3 (3-0)

Szombathely, Illés Akadémia Sporttelep. Játékvezető: Dévényi Balázs (Bíró Zsolt, Soós Adrian-Marius)
Illés Akadémia: Simon - Szabó B., Woth, Szalay, Tarján, Volter, Vajda, Auer, Kállai K., Bunevácz, Tóth M. Vezetőedző: Horváth Rudolf.
DVTK: Jaksi - Kundrák, Holló, Bernáth, Magyar, Jónyer, Bencsík, Csatári, Oláh, Benkő, Molnár. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Csere: Kállai K. helyett Kállai Z. a 46., Benkő helyett Fercsák a 46., Holló helyett Králik P. a 46., Bencsík helyett Rostás a 63., Bernáth helyett Berki a 63., Bunevácz helyett Markó a 70., Szabó B. helyett Rosner a 79., Woth helyett Tóth K. a 79., Tarján helyett Antal a 84. percben.
Sárga lap: Oláh a 44., Vajda az 53., Kállai Z. a 90., Szalay a 94. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kállai K. (1-0) a 6., Kállai K. (2-0) a 12., Bencsík (3-0, öngól) a 35., Bernáth (4-0, öngól) az 52., Kundrák (4-1) a 87., Molnár (4-2) a 88., Molnár (4-3) a 93. percben.