Beharangozó 2024. február 28., szerda

EL: Ma Franciaországban játszik a DVTK HUN-Therm

Az Euroliga negyeddöntőjének első mérkőzésén 78-66-os, káprázatos sikert aratott a DVTK HUN-Therm, ezzel 1:0 -ra vezet az egyik fél másodig győzelméig tartó küzdelmében. Ma este idegenben lépnek pályára a lányok. Völgyi Pétert kérdeztük.

Euroliga negyeddöntő, 2. mérkőzés

2024. február 28., szerda (Palacium)
20:00 Villeneuve d'Ascq LM - DVTK HUN-Therm

Mérkőzés információk

Jegyinformáció

A mai, franciaországi Euroliga negyeddöntő mérkőzésre előzetesen jelentkezők nevei leadásra kerültek a Villeneuve d'Ascq LM részére, a belépőjegyek név szerint félre vannak téve.
A helyszínen a pénztárban készpénzzel vagy bankkártyával is van lehetőség fizetni.
Szurkolóink részére a belépőjegyek egységesen 13 Euróba kerülnek.
Kérjük szurkolóinkat, hogy sportszerűen buzdítsák a DVTK HUN-Therm csapatát.

Helyszín
2 Rue Breughel, 59650 Villeneuve-d'Ascq, Franciaország

Közvetítés
A mérkőzést az Euroliga Youtube csatornája élőben közvetíti.

Edzői várakozás

Völgyi Péter: Nagyon kemény alapállásra számítok ellenfelünk részéről, olyan agresszív védekezésre számítok tőlük, mint amilyet az első meccs második félidejében mutattak. Mindent meg kell tennünk azért, hogy ne kerüljünk hátrányba a meccs elején. A vágyott eredményhez nemcsak a csapatszintű jó játék, hanem jó egyéni teljesítmények is kellenek. Három  szegmens lehet döntő: a lepattanó párharc megnyerése,  a Villeneuve külső dobásainak megszűrése, illetve az eladott labdák számának minimalizálása. Nagyon sokat jelent nekünk, hogy több tucat szurkolónk kísér el minket a találkozóra. Borzasztó kemény küzdelem vár ránk, mi viszont készen állunk rá, hogy még keményebben kosárlabdázzunk.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc nyertese bejut a 2023/24-es Euroliga final four-jába.

Euroliga negyeddöntő, 3. mérkőzés (amennyiben szükséges)

2024. március 6., szerda (Miskolc, DVTK Aréna)
18:00 DVTK HUN-Therm - Villeneuve d'Ascq LM