Összefoglaló 2024. március 11., hétfő

U13: Nyíregyháza - DVTK 1-4 (0-3)

Magabiztos győzelem Szabolcsban! Az U13-as DVTK-ban Váradi Soma, Bárány Noel, Varga Zsolt és Tóth Milán is betalált. A Nyíregyháza ugyan szépített, de a diósgyőri győzelmet így sem fenyegette veszély.

Országos U13-as Bajnokság,
Észak-Keleti csoport, 13. forduló

Nyíregyháza Spartacus FC - Diósgyőri VTK 1-4 (0-3)

Nyíregyháza, Játékvezető: Molnár János.
Nyíregyháza Spartacus: Kicsák A. - Muskóczi M., Száfta M., Kosztyu L., Nagy B., Kenyeres D., Cservenyák N., Balla B., Oláh K. Csere: Varga B., Nagy L., Hanusi K., Vasvári L., Varga Á., Nagy Zs., Ferenczi Á., Jacsó Á., Gál K. Vezetőedző: Marcsek Zoltán.
Diósgyőri VTK: Tamás B. - Tasnádi Zs., Váradi S., Orbán M., Német Z., Tóth M., Kapitány D., Bárány N., Varga R. Csere: Vigh V., Bárány K., Varga Zs., Farkas A., Derzsényi Á., Oláh F. Vezetőedző: Nyeste János.

Sárga lap: Nagy L. a 79. percben.
Gólszerző: Váradi S. (0-1) a 6., Bárány N. (0-2) a 10., Varga Zs. (0-3) a 34., Tóth M. (0-4) az 54., Hanusi K. (1-4) a 63. percben.

Nyeste János: - Jól kezdtük a mérkőzést, azonnal kezdeményezően léptünk fel. A támadásaink látványosak voltak, jól használtuk ki a területeket. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk a hazai csapatot, a megszerzett labdákból azonnal támadtuk az ellenfél kapuját. A helyzetek számát tekintve sokkal több gólt kellett volna szereznünk, a kapu előtt még nem voltunk elég határozottak. Az utolsó 20-25 perc játékát leszámítva elégedett vagyok a csapat teljesítményével.