Csere: Antonio Vutov - Antonio Perošević
Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, Mezőkövesd - DVTK 0-1 (0-0) Gólszerző: Suljić (0-1) a 85. percben. Véget ért a mérkőzés, Mezőkövesd - DVTK 0-1 (0-0) Gólszerző: Suljić (0-1) a 85. percben.
87'
Gyors diósgyőri táamdás végén Bertus passzolt középre, ám Horváth kissé hosszan vette át, ezzel lehetőséget adott a védőknek a szerelésre
85'
Letámadott a DVTK, Asmir Suljić elvette a védőtől a labdát, egyedül vezette kapura, majd a kapus fölött a hálóba emelt, 0-1 Letámadott a DVTK, Asmir Suljić elvette a védőtől a labdát, egyedül vezette kapura, majd a kapus fölött a hálóba emelt, 0-1
83'
Kocsis indult meg Hegedűs hosszú indításával, befelé tört, majd balra passzolt Horváthnak, aki egyből lőtt, Lakvekheliani blokkolt
80'
Távoli diósgyőri szabadrúgás, Bertus beadását kifejelték a védők, Szatmári ismétlése pedig átszállt mindenki feje fölött
79'
Hegedűs emelte középre a labdát, Horváth bemozgott a védők mögé, belepiszkált a labdába, ami Tordai mellett és a kapufa mellett is elgurult
74'
Jurina lőtt nagy erővel 16 méterről, a labda átszállt a lelátó teteje fölött
72'
Perošević lőtt 19 méterről nagy erővel kissé jobbról a rövid oldali kapufa mellé
71'
Labdaszerzés, és formás diósgyőri támadás végén Bertus balról durrantott a kapu mellé